Mandate

Președinți

Alexandru Bajdechi (iunie 2013 – iunie 2014)

Este posibil ca imaginea să conţină: 1 persoană, zâmbind

Andrei-Eduard Burghelia (iunie 2014 – iunie 2015)

Constantin-Alexandru Manda (iunie 2015 – martie 2018)

Andrei-Mihai Tănase (martie 2018 – prezent)

Vicepreședinți

Andrei-Costin Moșescu (iunie 2013 – noiembrie 2013)

Este posibil ca imaginea să conţină: 1 persoană, cer, în aer liber şi natură

Robert-Cristian Băjenaru (iunie 2013 – noiembrie 2013)

Eduard-Constantin Tănase (iunie 2013 – iunie 2013)

Constantin-Alexandru Manda (iunie 2014 – iunie 2015)

Anca Yang (iunie 2014 – iunie 2015)

Geanina-Maria Bostan (iunie 2015 – martie 2018)

Andrei-Eduard Burghelia (iunie 2015 – iunie 2016)

Roxana-Maria Chirițoiu (decembrie 2015 – iunie 2017)

Alexandru-Cornel Chirea (decembrie 2015 – iunie 2016)

Ștefan-Cristian Peltea (iunie 2015 – iunie 2017)

Oana-Ana-Maria Mardare (decembrie 2016 – martie 2018)

Sadri Sali (decembrie 2016 – iunie 2017)

Ana-Maria Tudor (iunie 2017 – decembrie 2018)

Andreea Popa (iunie 2017 – martie 2018)

Sebastian Onofrei (iunie 2017 – martie 2018)

Alina-Daniela Ichim (martie 2018 – decembrie 2018)

Ebru Caramanlâ (iunie 2018 – octombrie 2018)

Corina Iancu (martie 2018 – martie 2019)

Denisa Mocanu (martie 2018 – prezent)

Andreea-Sabina Spătariu (martie 2019 – prezent)

Mihai-Sebastian Mirea (martie 2019 – prezent)

Adrian Alexandru Anghel (martie 2019 – prezent)

Secretari generali

Cristian-George Farauanu (iunie 2013 – martie 2018)

Geanina-Maria Bostan (martie 2018-prezent)